Movies
Ratings
37
HolidayRated ★ 3.0
A LoveRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 2.0
City of GodRated ★ 5.0
RayRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0