Series
Ratings
71
Dong YiRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5