Titles you rated
The ResurrectedRated ★ 3.0
Imperfect UsRated ★ 3.0
49 Days With a MermanRated ★ 2.0
Secrets of the Shadow SectRated ★ 0.5
Dusk LoveRated ★ 0.5
Legendary TwinsRated ★ 3.0
New Dragon Gate InnRated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
RebornRated ★ 2.0
I Am Married...But!Rated ★ 3.5- 流星蝴蝶剑Rated ★ 2.0
Til Death Do Us PartRated ★ 1.0
Forget You NotRated ★ 4.0
What She Put on the TableRated ★ 2.0
The Quirky and the CharmingRated ★ 2.0
Like Dust With LightRated ★ 0.5
Rainkissed FateRated ★ 1.5
Something in the RainRated ★ 1.5
LivingRated ★ 2.0
Lovely VillainRated ★ 0.5