Titles you rated
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 3.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
In Between SeasonsRated ★ 2.0