Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 1.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5