Titles you rated
Reign of AssassinsRated ★ 3.0
Father's LoveRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
577 ProjectRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 3.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 2.0