Titles you rated
Sleeping with the EnemyRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
The Devotion of Suspect XRated ★ 3.5
LadyhawkeRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
MethodRated ★ 1.5
CollateralRated ★ 4.0
I Am DragonRated ★ 1.5
Fantastic FourRated ★ 1.0
Brooklyn CastleRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
A Single ManRated ★ 5.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 3.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0
The FinishersRated ★ 2.0
Into the WoodsRated ★ 2.5