Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
City Of The Rising SunRated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
OasisRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0