Movies
Ratings
312
The UnjustRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5