Movies
Ratings
179
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
Cold WarRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 3.0
The ImmigrantRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5