Titles you rated
House of CardsRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Pretty Little LiarsRated ★ 2.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Generation KillRated ★ 3.0- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
SuitsRated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.5