Titles you rated
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
ExtinctionRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
How It EndsRated ★ 3.5
Code 8Rated ★ 2.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Bring Me HomeRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5