Titles you rated
BuriedRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5