Movies
Ratings
772
Ad AstraRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.5
Brigsby BearRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0