Movies
Ratings
184
A Hard DayRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.0
Once a ThiefRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 3.5
RushRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0