Movies
Ratings
244
Suicide SquadRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
PadakRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Crimson PeakRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5