Movies
Ratings
1397
The PrisonRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Night Before the StrikeRated ★ 4.0
WatchingRated ★ 0.5
KagemushaRated ★ 3.5
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 2.0
The SwindlersRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The TableRated ★ 3.5