Titles you rated
Vantage PointRated ★ 3.0
The PunisherRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.0
WantedRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 1.0
ShooterRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 2.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 1.0
SwiriRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
Flash PointRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0