Titles you rated
Ant-ManRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5