Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
 
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
Battle of JangsariRated ★ 1.0
HarbinRated ★ 3.5- SprinterRated ★ 4.5
 
The Wild RobotRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.5
Female TazzaRated ★ 0.5
Hot BloodedRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5