Movies
Ratings
688
The Truman ShowRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
ConvictionRated ★ 3.0
The Rum DiaryRated ★ 2.0
Night and DayRated ★ 3.0
Monsieur LazharRated ★ 4.0
HereafterRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 1.0- TouchRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 5.0
JunoRated ★ 4.0
Trouble with the CurveRated ★ 3.0
LincolnRated ★ 4.0
Love LessonRated ★ 2.0
About SchmidtRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 4.0
J. EdgarRated ★ 2.0
Into the WildRated ★ 1.0