Titles you rated
PocahontasRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Charlotte's WebRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0