Titles you rated
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
ControllerRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
BlitzRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Love Is All You NeedRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 4.0
The Back-Up PlanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 4.0
Horrible BossesRated ★ 4.0