Titles you rated
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.0
The InvasionRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0