Titles you rated
The HostRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0