Series
Ratings
61- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 2.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 4.5
OnimushaRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0