Movies
Ratings
440
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5