Series
Ratings
69- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5