Movies
Ratings
194
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 5.0
JunoRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
BurntRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The WitnessRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
SpyRated ★ 2.5
What Women WantRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 1.0
The Chef of South PolarRated ★ 5.0