Movies
Ratings
1572
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- SAKRARated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The War of the RohirrimRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5