Series
Ratings
44- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Magnificent Century Season 1Rated ★ 2.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
UtopiaRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0- Should I Eat Meat?Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5