Series
Ratings
445
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
Jentry Chau vs. The UnderworldRated ★ 2.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 2.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.0
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 4.0
Kingdom Season 5Rated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
How to Become Ordinary Season 2Rated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
MedalistRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Girls Band CryRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
Monogatari Series: Off & Monster SeasonRated ★ 2.0