Titles you rated
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 3.5
忠烈圖Rated ★ 3.5
Come Drink with MeRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.0
IrreversibleRated ★ 3.5
EvolutionRated ★ 3.0
La ChimeraRated ★ 3.5
Trouble Every DayRated ★ 3.0