Titles you rated
The White Lotus Season 3Rated ★ 4.5
AemaRated ★ 2.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 5.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 5.0
Doona!Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Friend GameRated ★ 2.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0