Movies
Ratings
49
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
FlyboysRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 2.0
Blood RainRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
StardustRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0