Movies
Ratings
676
Back to the FutureRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 4.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.0
Trolls HolidayRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.0
TrollsRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 0.5
Sing: ThrillerRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.5
OnwardRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5