Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0