Movies
Ratings
132
UnbowedRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Last CastleRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
HelveticaRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The True-taste ShowRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0