Movies
Ratings
459
Seven Years of NightRated ★ 4.5
I Spit on Your GraveRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
American History XRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0