Titles you rated
SilencedRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5