Series
Ratings
275
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Succession Season 4Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 4.5
Mr. RobotRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0