Movies
Ratings
268
Perfect DaysRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The HoldoversRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0