Titles you rated
The Green KnightRated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The MachinistRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
RomaRated ★ 4.5
The PostmanRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.5
The Red HerringRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Wild CardRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Clown of a SalesmanRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5