Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
Pegasus MarketRated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5