Movies
Ratings
720
InfernoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 5.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Survival IslandRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0- City of DamnationRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.5
OculusRated ★ 4.5
VacancyRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5