Movies
Ratings
700
AquamanRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
American UltraRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.5