Titles you rated
Drunken MasterRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Reign of FireRated ★ 4.0
WarRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
HookRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.0