Titles you rated
VeteranRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
MulanRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5