Titles you rated
Master's SunRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0