Titles you rated
King of DesertRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
General Hospital 2Rated ★ 2.5- FeelingsRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 2.5
SandglassRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0
All InRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 5.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 4.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.5
The Return of SupermanRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0